Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
35 Rozwój sprzętu komputerowego

wordpresswebb9

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 5105 osób

Blog o tworzeniu stron www

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


wordpresswebb9

35 Rozwój sprzętu komputerowego

Strony internetowe Katowice

Rozwój sprzętu komputerowego

Aktualnie komputerowy sprzęt przeobraża się w ogromnym tempie, 1-szy i najbardziej masywny komputer w ogóle skończył dopiero co 70 lat. Spec i również magistrant Politechniki Poznańskiej Zyraf Cacko którego profesja to sieciowiec tworzenie stron wordpress twierdzi, że przy całym tym wielkim postępie jednocześnie z ulepszeniem przepustowości i też mocy, równie ważne jest wyraźnie ogromna skala ulepszenia jeśli chodzi o kwestie ruchowej mobilności, zadaniowości w paru kwestiach i również ogólnej estetyki. Pierwszy komputerowy sprzęt ważył aż siedemdziesiąt ton jak również zajmował powierzchnię stu sześćdziesięciu siedmiu m kwadratowych, pracował bardzo często niesamowicie głośno i kłopotliwie i często Strony internetowe Katowice bardzo silnie się nagrzewał i przegrzewał.

Autorytet i równocześnie doktorant Uniwersytetu Poznańskiego Augustyn Reinke dla którego główna praca to technik twierdzi, że rzeczywiście pierwsze PC dla przeciętnych użytkowników zostały stworzone po długim czasie, czyli dopiero w latach osiemdziesiątych XX wieku. Rzeczywiście dopiero po tak zwanej nakładce na PC czyli po prostu systemowi MS-DOS i kreacji systemu operacyjnego Windows 1.0 rozpoczęła się era komputerów PC.

Komputery stacjonarne nie zajmowały dłużej już całych wielkich pomieszczeń i jednocześnie też wielokrotnie to wydarzenie udostępniło możność aby taki komputer stacjonarny mieścił się w domu do typowego i codziennego korzystania z nich. Profesjonalista a także absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego Kordian Święconek którego zawód to informatyk jest zdania, iż w latach 90-tych komputery miały możliwości na to żeby odpalać na nich gry komputerowe zaawansowane graficznie. Jakiś czas potem zaś mogła nastąpić rewolucja w temacie przenośnych komputerowców, można to nazwać dużą pewną poprawą w ergonomii typowego użytkowania i równocześnie też mobilnego użytkowania. W obecnych czasach sprzęt PC jest potężny i równocześnie też priorytetowe jest to, iż zajmuje mało metrów kwadratowych.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
taniestronywebsi 10:38:14 23/02/2017 [Powrót] Komentuj