Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
43 Historia fotografii

wordpresswebb9

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 4648 osób

Blog o tworzeniu stron www

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


wordpresswebb9

43 Historia fotografii

projektowanie stron internetowych bytom

Historia fotografii

Historia fotografii sięga 500 lat wstecz kiedy to wielki Leonardo Da Vinci zrobił totalnie pierwsze urządzenie zwane camera obscura. Jest to po prostu pudełko z dziurką gdzie w tym momencie na ścianie przeciwległej tworzy się odwrócony obraz danego przedmiotu. Specjalista oraz doktor projektowanie stron internetowych bytom Uniwersytetu Poznańskiego Wit Arczewski którego główna profesja to fotograf zapewnia, iż wystarczyło 200 lat z hakiem żeby profesor z Halle odkrył, iż niektóre związki srebra dość dobrze odbijają wszelakie światło na kompletnie różnych powierzchniach.

Dopiero w 1840 roku fotografia rozpoczęła się w pełnej krasie rozwijać, zdjęcia robiło się na płytkach metalowych z dodatkiem srebra gdzie robiło się zdjęcia ponad trzydzieści minut, można wykonania fotografii człowieka lecz trzeba wydać niesamowicie dużo projektowanie stron internetowych bytom pieniężnych nakładów a konkretne zdjęcie ma się możność wykonać 1 na blaszkę. Autorytet i magistrant Politechniki Gdańskiej Boleslaw Machaj dla którego praca to inżynier fotografii uważa, że to wszystko możemy nazwać monochromatycznymi procesami, potem jednak weszły na rynek światłoczułe matryce co pozwala na zrobienie całkowicie nowoczesnych świeżych aparatów cyfrowych.

Stworzona cyfrowa fotografia ulepsza się jak burza jak również możemy klasyfikować w większości sytuacji dużą ilość detali które to przyczyniły się do jej wytworzenia. Ekspert oraz alumn Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu Nazar Behrendt którego fach to naukowiec twierdzi, iż nie całkowicie jak w tradycyjnej fotografii, w nowoczesnej fotografii obraz nanosi się jako kadr w budowie cyfrowej, a nie w chemicznej postaci na światłoczułym nośniku. Od roku 2005 nowoczesny sprzęt fotograficzny kompletnie wyparł ten z poprzednich czasów. W dzisiejszych czasach w aparaty fotograficzne wbudowane są też normalne kamery, wyłapujące ruchomy obraz.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
taniestronywebsi 10:39:17 23/02/2017 [Powrót] Komentuj